FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem przezswiat.eu/sklep/ prowadzony jest przez Ernest Jóźwik z siedzibą w Zambrowie, Sienkiewicza 13, NIP 723-130-28-68, REGON 369101614

 


 

Sposoby składania zamówień

Sklep internetowy przezswiat.eu/sklep/ prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
Zamówienia są składane oraz przyjmowane przez:

Sprzedaż przez stronę internetową istnieje tylko po zalogowaniu się do panelu Klienta. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia następuje w momencie jego e-mailowego potwierdzenia przez konsultanta. Jeżeli Klient nie otrzyma wspomnianego potwierdzenia oznacza to, że zamówienie nie zostało przyjęte do realizacji. Składanie zamówienia poprzez stronę internetową jest najbezpieczniejszą formą kontroli zamówienia.
Zamówienie składane poprzez e-mail, telefonicznie, fax lub przez komunikator internetowy zostaje przyjęte do realizacji w momencie przekazania przez konsultanta unikatowego numeru zamówienia. Każde zamówienie po potwierdzeniu i nadaniu unikatowego numeru zamówienia jest przyjmowane do realizacji. Jeżeli Klient pomimo złożenia zamówienia nie otrzymał takiego potwierdzenia i numeru jest zobowiązany do kontaktu z konsultantem poprzez e-mail, telefonicznie lub komunikator internetowy.
Jeżeli Klient składa zamówienie innym sposobem niż strona internetowa, zobowiązany jest do podania danych teleadresowych: imię, nazwisko, adres dostawy, telefon i adres e-mail, które są niezbędnym warunkiem przyjęcia zamówienia.
Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
Aby Konsultant mógł założyć Kartę Stałego Klienta przez telefon wymagane jest podanie przez Klienta niezbędnych danych osobowych.  Podanie danych konsultantowi oznacza jednocześnie zezwolenie na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania Klientom informacji o promocjach i nowościach w przezswiat.eu . Klient może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania tego typu informacji.

Regulamin wypraw PrzezSwiat.eu

Regulamin wypraw organizowanych przez PrzezSwiat.eu dostępny jest tutaj

Realizacja zamówień

Rozpoczęcie realizacji zamówienia i zawiązanie umowy pomiędzy Klientem a firmą przezswiat.eu  następuje po zaakceptowaniu i nadaniu unikatowego numeru zamówienia przez pracowników sklepu przezswiat.eu/sklep/. Zamówienie przyjmuje wtedy status "Potwierdzone".
W przypadku braku jakichkolwiek towarów zamówionych przez Klienta na magazynie lub u dostawców Klient jest informowany przez konsultantów telefonicznie lub e-mailem o braku możliwości zrealizowania jego zamówienia w założonym terminie. Klient podejmuje wówczas decyzje o dalszej realizacji zamówienia (wydłużenie się czasu realizacji lub realizacji zamówienia w częściach), bądź rezygnacji z niego.
W celu przyśpieszenia realizacji zamówień, poszczególne produkty zawarte w ofercie sklepu internetowego przezswiat.eu oznaczone są statusami uzależnionymi od stanu magazynowego danego produktu:

  • 24h - towar mamy w magazynie centralnym. Wysyłka w 24h.
  • 3 -6 dni - towar mamy w naszych magazynach lokalnych - Wysyłka w takim przypadku może potrwać do 6 dni od złożenia zamówienia
  • na zamówienie - dostępność na telefon, towar specjalny, nie możemy zadeklarować z góry jak szybko go zdobędziemy. Wysyłka może potrwać do 3 tygodni. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby takie zamówienie zrealizować jak najszybciej.
  • Ten produkt będzie dostępny od dnia: ... - towar pojawi się w sprzedaży w dniu podanym w komunikacie i przyjmujemy na niego zamówienia. Będzie gotów do wysłania w podanym dniu o ile termin dostarczenia go do naszego magazynu głównego nie opóźni się z winy producenta/spedytora. Daty pojawienia się produktu w sprzedaży mogą się zmieniać. Jak tylko otrzymujemy taką informację, zmieniamy komunikat na stronie towaru.

Jeżeli wszystkie zamówione produkty są dostępne na magazynie głównym, wysyłka następuje w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia i od chwili potwierdzenia wpłaty na konto firmowe, jeżeli forma płatności wybrana przez Klienta jest inna niż "Za pobraniem". Jeżeli dostępność produktów na magazynie jest niewystarczająca do zrealizowania zamówienia termin realizacji zamówienia wydłuża się do czasu dostawy zamówionych towarów u dostawców o czym Klient jest informowany telefonicznie lub e-mailem.
Oznaczenie produktu jako dostępnego oznacza, iż dany towar znajduje się w magazynie głównym.
Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
Jeżeli podczas składania zamówienia Klient wybrał jako formę płatności "Odbiór osobisty" zostanie poinformowany o czasie zrealizowania zamówienia drogą telefoniczną bądź e-mailową. Kiedy towar, który został zamówiony, będzie do odbioru, Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub e-mailem przez konsultantów.
Towar przeznaczony do odbioru osobistego jest przetrzymywany w centrali firmy przez okres 2 tygodni od momentu pierwszego poinformowania przez konsultantów o możliwości odbioru towaru przez Klienta. Po upływie tego czasu zamówienie może zostać anulowane.
Po skompletowaniu wszystkich towarów z zamówienia Klienta (bądź ich części po skonsultowaniu się z Klientem) jest realizowana ich wysyłka. Nadanie przesyłki jest równoznaczne ze zrealizowaniem zamówienia - status zamówienia zmienia się na "Zrealizowane". Fakt nadania przesyłki jest potwierdzany e-mailem (zawierającym dane przesyłki, koszty pobrania wraz z numerem listu przewozowego) lub telefonicznie.

Zakupy bez logowania

Klient dokonując zakupu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania informacji o promocjach i nowościach w przezswiat.eu. Klient może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania tego typu informacji.

Wysyłka

Wysyłka realizowana jest głównie poprzez firmę kurierską InPost. Klient ma także możliwość wyboru innej formy wysyłki np. Pocztą Polską, przy zachowaniu cen podanych w cenniku obowiązującym na stronie przezswiat.eu/zamowienie/ W takim wypadku należy wpisać odpowiednią informację w komentarzu składanego zamówienia. O kwocie przesłania i o ostatecznej sumie do zapłaty przy odbiorze Klient jest informowany telefonicznie i /lub mailowo w dniu wysyłki.
Wysyłka zamówionego towaru realizowana jest jedynie na terenie Polski, za wyjątkiem termoaktywnych T-Shirtów, które wysyłane są do wszystkich krajów Europejskich oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki i Kanady.
Jeżeli podczas składania zamówienia Klient wybrał formę płatności przelewem, a zamówiony towar jest obecnie dostępny na magazynie głównym, istnieje możliwość przyśpieszenia realizacji zamówienia. W tym celu należy wysłać potwierdzenie wpłaty e-mailowo: info@przezswiat.eu. W momencie wystąpienia wątpliwości co do oryginalności dowodu wpłaty sklep zastrzega sobie możliwość wstrzymania realizacji zamówienia do momentu zaksięgowania wpłaty na konto firmowe. Jeśli Klient nie przyśle potwierdzenia wpłaty, zaksięgowanie wpłaty może potrwać do 3 dni roboczych.
Sklep przezswiat.eu nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez Klienta w formularzu zamówienia, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki. Koszty związane z ponowną wysyłką oraz obsługą takiego zlecenia ponosi Klient.
Mimo zachowania należytej staranności w ofercie prezentowanej na www.przezswiat.eu/sklep/ mogą wystąpić błędy, które nie mogą być podstawą roszczeń wobec sprzedawcy. W razie wątpliwości dotyczących oferty prezentowanej na www.przezswiat.eu/sklep/ należy kontaktować się ze sprzedawcą.

Płatności i ceny

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy.
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych, powodów związanych z błędem pisarskim przy określeniu cen towaru oraz opisu technicznego na stronie przezswiat.eu/sklep/
Podczas składania zamówienia Klient wybiera jedną z form płatności:

  • Odbiór osobisty - Klient dokonuje zapłaty za zamówiony towar w momencie odbierania go
  • Za pobraniem - zamówiony towar jest wysyłany kurierem, a zapłatę za towar Klient dokonuje u kuriera w momencie odbioru towaru.
  • Przelew bankowy
  • Karta płatnicza lub kredytowa

Operatorem Kart Płatniczych Jest Paypro SA Agent Rozliczeniowy, Ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań,
Wpisany Do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Prowadzonego Przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935,
NIP 7792369887, REGON 301345068.

Dane do przelewu:

Ideabank nr rachunku: 30 1950 0001 2006 0049 9927 0001

dane do konta:
przezswiat.eu
Sienkiewicza 13
18-300 Zambrów

Do każdej paczki jest dołączany paragon zawierający informacje na temat cen produktów, ich ilości i ceny, a także o kosztach przesyłki. Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura VAT.

Wymiana i zwrot towaru

Przed wymianą towaru Klient jest zobowiązany do skontaktowania się z konsultantem w sklepie przezswiat.eu/sklep/ w celu ustalenia szczegółów rozmiarów, kolorów itp. danego produktu. Wymianie podlega towar nieużywany, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. Odsyłany towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu wraz z dołączonym paragonem zakupu lub kopią faktury a także wypełnionym formularzem wymiany lub formularzem zwrotu.
Klient pokrywa koszty wysyłki towaru przeznaczonego do wymiany, zwrotu lub reklamacji. Po otrzymaniu paczki sklep wymienia towar na nowy w najkrótszym możliwym czasie i odsyła go do Klienta na swój koszt.
Jeżeli towar otrzymany przez Klienta ma zostać wymieniony na inny, droższy model, koszt wysyłki nowego towaru do Klienta za pobraniem wynosi różnicę w cenie produktów powiększoną o 5zł (jako koszt usługi pobraniowej)
Towar zakupiony w naszym sklepie internetowym może być zwrócony do 14 dni roboczych od czasu otrzymania paczki przez Klienta. Zwrotowi podlega towar nieużywany, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. Koszt przesyłki towaru do sklepu ponosi Klient.
W przypadku zwrotu towaru sklep zwraca Klientowi sumę pieniędzy równą wartości zwracanego produktu + koszty przesyłki z cennika sklepu (najniższe).
Sklep nie przyjmuje paczek za pobraniem, chyba, że po rozmowie z konsultantem ustalone było inaczej.

Reklamacje

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności firmy dostarczającej produkt.
W przypadku gdy dojdzie do uszkodzenia towaru lub Klient uzna iż zakupiony towar nie spełnia warunków określonych w umowie wówczas może zareklamować produkt.
Na wszystkie zakupione artykuły nasz sklep udziela 24 miesięcznej gwarancji.
Warunkiem przyjęcia reklamacji jest odesłanie towaru, wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego i dołączenie paragonu zakupu lub kopii faktury. Wysyłany towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem. Koszt przesłania towaru do naszej siedziby ponosi Klient, o ile reklamacja będzie nieuzasadniona.
Towar odsyłany do sklepu przezswiat.eu w celu rozpatrzenia reklamacji powinien być wyczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń powstałych podczas jego użytkowania. Towar niewyczyszczony będzie odesłany do klienta na jego koszt.
Sklep nie przyjmuje paczek za pobraniem, chyba, że po rozmowie z konsultantem ustalone było inaczej.
Termin rozpatrzenia reklamacji może trwać do 14 dni roboczych.

TOP
× Jesteśmy na WhatsApp